O nás

Všetko pre poriadok v domácnosti

V roku 1950 vynašiel Alfréd Kärcher vysokotlakový čistič. Odvtedy firma Kärcher neustále svoju ponuku optimalizuje a ďalej rozvíja. Výkonné čistiace prístroje tohto lídra svetového trhu sa dajú univerzálne používať aj v súkromnej sfére, v byte, v dome, v pivnici, v domácej dielni či garáži a okolo domu.Súčasným najvychytenejším modelom z ponuky vysokotlakových čističov je akciový model K 5.610 T 250. Je vybavený vodou chladeným indukčným motorom s dlhou životnosťou. Ideálne sa hodí na pravidelné používanie pri strednom až silnom znečistení na práce okolo domu. Vďaka plošnému čističu T250 sú aj väčšie plochy rýchlo vyčistené. Ideálnym pomocníkom na plochách je aj rotujúca umývacia kefa. Stroje je vybavený reguláciou čistiaceho prostriedku a inovačným systémom Plug 'n' Clean - pre rýchle a pohodlné striedanie čistiacich prostriedkov iba jedným pohybom ruky. Okrem toho ponúka hadicu, ktorá je na oboch koncoch vybavená systémom Quick Connect. Kryt z nárazu vzdorného plastu chráni agregát pohonu a čerpadla pred špinou a poškodením.


Vysokotlakový čistič je nenahraditeľným pomocníkom pri upratovaní a čistení podláh, chodníkov, plotov, terás, áut, okien, jednoducho všetkého, na čom sa podpísal zub času, alebo nepriazeň počasia. S týmto prístrojom sa čistenie mení z namáhavej práce na zábavu. Ušetrený čas, ale aj peniaze za autoumyváreň, alebo množstvo čistiacich prípravkov, môžete viac investovať do príjemného relaxu celej rodiny.
TL TRAIDING, s.r.o. je špecializovaná predajňa čistiacej techniky značky Kärcher.
Ochotný personál sa teší na Vašu návštevu a určite Vám spoľahlivo poradí pri výbere toho vášho správneho vysokotlakového čističa.
 

 

Roman Tinák
965 01 Ladomerská Vieska 1030

Otvorené:
Po – Pia od 8:00 do 16:00
Web: www.tinak.sk

+421 905 263 816

 

Juraj Kačák ml. & TL TRAIDING, s.r.o. © 2008-2012