Dávkovače vody

Užívať si život plnými dúškami

Ak by existovalo poradie najobľúbenejších želaní, zdravie by stálo na 1. mieste. Pretože kto je zdravý a môže sa spoľahnúť na svoje telo a ducha, má jednoducho zo života viac. Je výkonnejší v zamestnaní a plne využíva aj svoj voľný čas. Zdravie je pritom všetko len  nie samozrejmosťou. Je viazané na mnoho predpokladov. Veľký význam má napríklad dostatočný prísun vody.
Aký význam má voda pre nás ľudí, koľko vody denne vlastne potrebujeme a aké vlastnosti by mala mať, nájdete v nasledovných bodoch.

Natankujte čerstvú energiu.

Voda je pôvodom všetkého“, tvrdí Thales von Milet. A má pravdu. Pretože voda je jedným z najdôležitejších prvkov pre väčšinu foriem života. Ľudské telo pozostáva cca. 60 % z vody. Mozog - naša rozvodná centrála - dokonca až takmer na 90 %. Pravidelný a dostatočný prísun vody je preto pre nás životne dôležitý. Vďaka dávkovaču vody  WPD od Kärcheru sa pitie vody v kanceláriách, čakárňach a konferenčných miestnostiach stáva jednoduchou samozrejmosťou. Po stlačení tlačidla poskytuje vodu v excelentnej kvalite - za podmienok, ktoré sú ekonomicky a ekologicky absolútne presvedčujúce.

Bez vody nefunguje nič
V našom tele zohráva voda početné úlohy. K našim bunkám prepravuje životne dôležité živiny ako vitamíny, soli a minerálne látky a odvádza škodlivé odpadové látky. To všetko funguje len vtedy, ak prijímame dostatočné množstvo vody. Už 2% straty tekutín podstatne znižujú fyzickú a psychickú výkonnosť a môže spôsobiť zdravotné ťažkosti ako bolesti hlavy, únavu a zníženú koncentráciu.

Nie je voda ako voda
Vodu nie je možné nahradiť. Ten kto neustále siaha po iných tekutinách na uhasenie smädu, ako sú šťavy, limonády alebo káva, zároveň prijíma s potrebnou tekutinou aj mnoho kyselín, cukru a/alebo kofeín. Preto by sa vode nemalo vyhýbať. Avšak aj pri vode je veľký výber: spektrum siaha od liečivej vody, cez minerálnu a stolovú až po vodu z vodovodu. Pitná voda je pritom s odstupom najlacnejšia a najekologickejšia alternatíva. V Nemecku patrí k najprísnejšie kontrolovaným potravinám a napríklad spoločnosť ÖGE (Rakúska spoločnosť pre výživu) ju výslovne odporúča ako nápoj pre každodennú konzumáciu.

Osvieženie v dávkovači
Voda prebúdza životného ducha: dávkovač vody WPD od Kärcheru využíva vynikajúcu kvalitu pitnej vody a ponúka tento zdravý pôžitok komfortným spôsobom - jednoducho po stlačení tlačidla. Prináša tak novú energiu pre telo a ducha pracovníkov, zákazníkov, hostí, pacientov a všetkým, ktorí to môžu potrebovať. S minimálnou námahou a za výhodnú cenu.

Vedieť, čo telo potrebuje

Ľudia nemôžu piť do zásoby. Naopak: každý deň musia znovu prijímať potrebné množstvo tekutín, aby ostali zdraví, vitálni a životaschopní. Avšak koľko vody potrebujeme naozaj? Na túto otázku nie je možné odpovedať paušálne. Pretože naše potreby sú rozdielne a závisia od veku života, telesnej hmotnosti, zdravotného stavu a fyzickej námahy. Okrem toho sa zohľadňujú ďalšie vonkajšie faktory, ako napr. teplota okolia.

Trinkulator od Kärcher vypočíta nielen individuálne pitné množstvo, ale podporí vás pri dodržiavaní pitného režimu - a to pravidelne a v správnych množstvách.

Vieme kedy a koľko: S kontrolórom pitného režimu "Trinkulátorom" od Kärcheru
Náš bežný deň je veľmi často poznačený stresom. A nie je vôbec jednoduché nezabudnúť dodržiavať pitný režim medzi termínmi, telefonátmi, rozhovormi a hektikou. Ako malú podporu vyvinul Kärcher program "Trinkulátor - kontrolór pitného režimu". Nielenže vypočíta osobnú potrebu tekutín (pri určení množstva vody je nutné zohľadniť, že časť potreby tekutín sa môže nahradiť potravou a inými nápojmi), ale rozdelí celkové pitné množstvo zmysluplne na celý deň a vo vhodný čas poskytne malú podporu na pripomenutie.

A takto to funguje: jednoducho si stiahnete "Trinkulátor - kontrolóra pitného režimu" a zadáte osobné údaje. Potom musíte program počas dňa nechať zapnutý a krok po kroku si môžete zvykať na zdravý pitný režim.

Ak chcete o zdravom pitnom režime vedieť viac. Pravidelný pitný režim je pre nás dôležitý. Je dobré, ak máme k dispozícii dôležité informácie a zakaždým si ich môžeme pozrieť. Preto sme pridali našu brožúru „Aktívny pitný režim“.

"Kontrolór pitného režimu" pre váš mobilný telefón

Tu si môžete exkluzívne stiahnuť "Trinkulátor - kontrolóra pitného režimu" od Kärcheru do vášho mobilného telefónu.

1. V pravom stĺpci jednoducho kliknite na Download.
2. Komprimovaný zazipovaný súbor si uložte do vášho PC.
3. Následne súbor rozbaľte pomocou zipovacieho programu.
4. Súbor swf si teraz nahrajte do vášho mobilného telefónu. Podľa typu pripojenia to môžete vykonať s káblom alebo cez Bluetooth. Súbor uložte do známeho priečinka pre aplikácie, súbory alebo na pamäťovú kartu. Bližšie informácie získate v návode pre váš mobilný telefón.
5. Ak váš telefón podporuje flash aplikácie, aplikácia Flash sa automaticky rozpozná. Ak sa program vyhľadá s prehliadačom súborov nachádzajúcim sa v menu, môžete ho spustiť jednoduchým kliknutím.

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Juraj Kačák ml. & TL TRAIDING, s.r.o. © 2008-2012